21.yy Becerileri Akademik Öneriler Eğitimi Sertifika Programı

Ürün Kodu : 1
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 23
  • 1.250,00₺








garanti


EĞİTİM/PROGRAM İNGİLİZCE ADI: 21st Century Skills Academic Recommendations
KATEGORİ SINIFI: OGYRD1
KATEGORİ KODU: 7
KURUM: e-Devlet ve Üniversite Onaylı (k)
E-DEVLET ONAYI: Var


SERTİFİKA TÜRÜ: Eğitim Sertifikası
SERTİFİKA SAATİ: 4
EĞİTİM/PROGRAM SÜRESİ: 30 Gün
EĞİTİM/PROGRAM DİLİ: Türkçe
İÇERİK TÜRÜ: Video Ders + Sınav + Sertifika
SERTİFİKA SAYISI: 1
EĞİTİM/PROGRAM HAKKINDA :

21. yüzyıl becerileri, çağımızın hızla değişen ve gelişen dünyasında bireylerin başarılı olabilmeleri için gereken temel yetenekleri ifade eder. Bu beceriler, sadece akademik başarıyı değil, aynı zamanda yaşamın farklı alanlarında başarılı olabilmeyi de içerir. 21. yüzyıl becerileri, öğrencilere daha iyi eleştirel düşünme, iletişim, işbirliği, problem çözme ve teknoloji kullanma yetenekleri kazandırmayı amaçlar.

Akademik öneriler, 21. yüzyıl becerilerini geliştirmenin ve bu becerileri akademik başarıyla birleştirmenin yollarını araştırır. Öğrencilere, sadece bilgiyi ezberlemek yerine, bilgiyi anlama, analiz etme ve eleştirel bir bakış açısıyla yaklaşma fırsatı sunar. Bu öneriler, öğrencilerin problem çözme yeteneklerini geliştirmelerine, kendi öğrenmelerini yönlendirmelerine ve bilgiyi farklı bağlamlarda kullanmalarına yardımcı olur.

EĞİTİM/PROGRAM İÇERİĞİ :
  • Yönetici Hemşireler Açısından 21. yy Becerilerinin Önemi
  • 21. Yüzyıl Becerileri
  • Uluslararası Hemşirelik Konseyi (ICN)
  • Günümüz
  • 21. yy. Hemşirelik Rolleri
  • 21. yy. Yönetici Hemşirelik Rolleri
  • Bireysel Çalışma Olanakları
  • Sonuç
AÇIKLAMALAR :

BAŞVURU: Eğitim başvuruya açıktır. Aynı anda birden fazla eğitime başvurabilirsiniz. Uzaktan eğitim sistemine giriş bilgileriniz 1 iş günü içinde cep telefon numaranıza SMS mesajı ile gönderilmektedir. Başvuru için herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşul olmayıp dileyen herkes katılabilir.

BELGELENDİRME: Sertifika, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasına sahip katılımcıların e-Devlet sistemine işlenmektedir. Katılımcıların sertifikaları e-Devlet sisteminde doğrulanabilir, sorgulanabilir, PDF olarak indirilebilir. Sertifika üniversite tarafından e-imzalı ve barkodludur. Sertifika ömür boyu geçerlidir, kamu ve özel sektörde kullanılabilmektedir.

EĞİTİM: Bu eğitim, online (uzaktan) eğitim yöntemiyle video dersler şeklinde verilmektedir. Eğitime dair tüm konular detaylı bir şekilde ele alınmıştır. Eğitim içeriklerinin tamamı daha önceden uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Eğitim içeriklerinin tamamı daha önceden uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Bu eğitimde, tüm video derslerin %100’ü izlenmesi gerekmektedir. Bir dersi %100 izlemeden bir sonraki video derse geçilememektedir. Eğitime, internete bağlı herhangi bir cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop ve Smart TV’den katılmak mümkündür. Katılımcının, eğitim ve sınav sürecini başvuru tarihinden itibaren 1 ay (30 gün) içinde tamamlaması gerekmektedir. Kişisel performansa bağlı olarak süreç daha erken de tamamlanabilir. Uzaktan eğitim sistemine; kullanıcı adı ve şifreniz ile süreç içerisinde dilediğiniz zaman giriş yaparak erişebilirsiniz.

SINAV: Katılımcının sertifikayı hak edebilmesi için internet ortamında uzaktan eğitim sistemi üzerinden yapılan online test sınavına girmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitim süreci içerisinde dilediği zaman sınavına girebilir. Bu eğitimde, sınava girebilmeniz için video derslerin tümünü eksiksiz izlemeniz gerekmektedir, video derslerin tamamı izlendiğinde sınav kısmı otomatik açılmaktadır. Sınavda 100 üzerinden en az 50 puan alınması gerekmektedir. Yeterli puan alınamaması durumunda toplamda 2 defa sınav hakkı vardır. Yanlış cevaplar doğru cevapları götürmez. Sınavda eğitime göre 10 ya da 20 test sorusu sorulur ve 30 dakika süre verilir. Sınav sonucunuzu uzaktan eğitim sistemi üzerinden "Sınavlarım" kısmından anında görüntüleyebilirsiniz.

SERTİFİKA: Eğitim sürecini tamamlayan katılımcının sertifikası en geç 10 iş günü içinde hazırlanır ve katılımcının e-Devlet sistemine işlenir. Katılımcı e-Devlet sistemine giriş yaptıktan sonra sertifikasını sorgulayabilir, doğrulayabilir, barkodlu sertifikasını oluşturabilir, PDF olarak indirebilir ve çıktı alabilir, bu yüzden standart olarak basılı sertifika gönderilmez. Sertifika üzerinde uzaktan eğitim ibaresi ve sınav notu bulunmamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasına sahip olmayan ya da yabancı uyruklu vatandaşların sertifikası e-devlet sistemine işlenememekte olup sertifikası PDF olarak kendileri iletilmektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.